NÁŠ TÝM – UČITELÉ DJINGU
Společně vytváříme svobodu a drive v elektronické hudbě ve společnosti stejně smýšlejících lidí
 • Nazeem

  DnB, House, Melodic Techno, Hip-Hop, Breaks, Multi-style

  Vítejte ve světě, kde vám s více než desetiletou zkušeností budu průvodcem a připraven s vámi sdílet své znalosti a vášeň. Bez omezení na jediný žánr zazněly mé vystoupení v různých prostředích - od útulných barů po živé kluby.


  Společně se ponoříme do DJingu s použitím digitálního nebo analogového vybavení. Ale co je nejdůležitější, naladíme se na váš vlastní kmitočet. Při práci s vámi budu brát v úvahu váš úroveň dovedností a hudební preference, které odrážejí váš jedinečný styl.


  Připojte se ke mně a odemkněte svůj potenciál v umění DJingu. Společně prozkoumáme nové horizonty ve vaší hudební kreativitě!


  Vyučuji - eng, cz, ru, tur,aze


  Moje hudba:

 • Jonathan Ackah

  Drum and bass, jungle, techno, breakbeat, experimental

  Ahoj, jsem Jonathan nebo AK4.2.


  Jsem zkušený DJ a hudebník s vášní pro širokou škálu hudebních žánrů. Mám dlouholeté zkušenosti s bubnováním, soundprodukcí a DJingem, což mi umožňuje vytvářet zvláštní zvuk a rytmickou energii.


  Jako DJ a bubeník vystupuji nejen v Praze, ale i po celé České republice. Spolupracoval jsem s hudebními nadšenci po celém světě, takže jsem získal hluboké znalosti o hudbě a kulturách, které za ní stojí. Moje DJské mixy jsou plné energie, kreativity a nečekaných zvukových experimentů.


  Jako učitel si vážím možnosti podělit se o své znalosti a vášeň se začínajícími DJi. Můj přístup k výuce je založen na individuálním vedení, rozvíjení kreativity a utváření jedinečné hudební vize studentů.


  Mým cílem je pomoci talentovaným umělcům najít jejich hudební hlas a dosáhnout jejich potenciálu v DJingu.


  Budu vaším průvodcem světem drum n bassu, janglu, techna, breakbeatu a experimentální hudby. Společně prozkoumáme hudební možnosti, které vám pomohou vyjádřit vaši hudební kreativitu.


  Vyučuji -cz, eng

 • Alice Aster

  Můj styl: jakákoli elektronická hudba ( (techno, house, melodic techno, melodic house, deep house, bassline, bass house, drum & bass, liquid, IDM, trance, psy trance, euphoric, breakbeat and much more)

  Ahoj všem budoucím DJům. Jsem Alice Aster a přináším bohaté zkušenosti z DJingu a vystupování na různých místech. Jsem připraven vás naučit během několika sezení, jak se dostat za mixážní pulty a začít mixovat skladby tak, jak si přejete. Můj důraz je kladen na principy práce s vybavením spíše než jen na mé vlastní triky, abych vám pomohl objevit váš potenciál v hudbě. Jako zkušený DJ je pro mě důležité nejen učit mixování hudby, ale také vystupovat a angažovat se s publikem, přizpůsobovat se jejich vibračnímu prostředí. Kromě toho se věnuji i produkci elektronické hudby a ráda bych vás měl na svém Spotify pod jménem Alice Aster.


  Vyučuji - eng, cz, rus


  Moje hudba:

 • Diva

  Techno, trance, tribal, breaks and mind-bending EDM

  Ahoj, tvořivé duše! Jsem nadšený DJ z Běloruska, vystupovala jsem na různých místech po celém světě a nedávno jsem se rozhodla, že se budu dělit o svoje znalosti s Tebou. Moji žáci už vystupují na velkých večírcích.  Mým úkolem jako učitele je pomoci zapálit Tvou jedinečnou hudební jiskru. Věřím, že hudba proměňuje lidi, a těším se, až Tebe povedu po Tvé zvukové cestě! Díky mým zkušenostem a otevřenému přístupu se naučíš nejen technické aspekty DJingu, ale také objevíš hlubší spojení mezi hudbou a duší.


  Vyučuji -cz, eng, ru

 • Alex

  Tech-house, progressive house, techno, funky house, deep house, hip-hop

  Jsem DJ různých stylů s více než 10 lety zkušeností, hraju širokou škálu žánrů od nekompromisního hip-hopu po hypnotizující psytrance. Virtuos s CD, vinylovým a digitálním vybavením.


  Neustálé přání rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti mě vedlo k účasti na mnoha seminářích a workshopách, například s DJ Groove v Moskvě a DJ Cvetkoff v Petrohradě v roce 2019. Absolvoval jsem kurz o vinylových deskách s DJem Lariem 1 v Praze.


  Pokud maš zájem o hraní na vinylech, digitálních vinylových deskách nebo o scratchování, pospěšte si a rezervujte si lekci se mnou.


  Vyučuji -cz, eng, ru

 • Jaroslav/Whitetrip

  jakákoli elektronická hudba

  Více než 5 let v elektronické hudbě. Učím moderní trendy v žánrech uk garage, tech house, bass house.

  V Praze hraji Stalina, obyvatele bojů ve Valhalle, bývalého obyvatele Nelikvid Party.

  V oboru se pohybuji více než 4 roky, hraji jakékoliv CDJ, DDJ, zvládám vinyly.


  Vyučuji -cz, eng, ru


  Moje hudba:

ZJISTIT VÍCE
Made on
Tilda