NÁŠ TÝM – UČITELÉ DJINGU
Společně vytváříme svobodu a drive v elektronické hudbě ve společnosti stejně smýšlejících lidí
 • Jonathan Ackah

  Drum and bass, jungle, techno, breakbeat, experimental

  Ahoj, jsem Jonathan nebo AK4.2.


  Jsem zkušený DJ a hudebník s vášní pro širokou škálu hudebních žánrů. Mám dlouholeté zkušenosti s bubnováním, soundprodukcí a DJingem, což mi umožňuje vytvářet zvláštní zvuk a rytmickou energii.


  Jako DJ a bubeník vystupuji nejen v Praze, ale i po celé České republice. Spolupracoval jsem s hudebními nadšenci po celém světě, takže jsem získal hluboké znalosti o hudbě a kulturách, které za ní stojí. Moje DJské mixy jsou plné energie, kreativity a nečekaných zvukových experimentů.


  Jako učitel si vážím možnosti podělit se o své znalosti a vášeň se začínajícími DJi. Můj přístup k výuce je založen na individuálním vedení, rozvíjení kreativity a utváření jedinečné hudební vize studentů.


  Mým cílem je pomoci talentovaným umělcům najít jejich hudební hlas a dosáhnout jejich potenciálu v DJingu.


  Budu vaším průvodcem světem drum n bassu, janglu, techna, breakbeatu a experimentální hudby. Společně prozkoumáme hudební možnosti, které vám pomohou vyjádřit vaši hudební kreativitu.


  Vyučuji -cz, eng

 • Diva

  Techno, trance, tribal, breaks and mind-bending EDM

  Ahoj, tvořivé duše! Jsem nadšený DJ z Běloruska, vystupovala jsem na různých místech po celém světě a nedávno jsem se rozhodla, že se budu dělit o svoje znalosti s Tebou. Moji žáci už vystupují na velkých večírcích.  Mým úkolem jako učitele je pomoci zapálit Tvou jedinečnou hudební jiskru. Věřím, že hudba proměňuje lidi, a těším se, až Tebe povedu po Tvé zvukové cestě! Díky mým zkušenostem a otevřenému přístupu se naučíš nejen technické aspekty DJingu, ale také objevíš hlubší spojení mezi hudbou a duší.


  Vyučuji -cz, eng, ru

 • Alex

  Tech-house, progressive house, techno, funky house, deep house, hip-hop

  Jsem DJ různých stylů s více než 10 lety zkušeností, hraju širokou škálu žánrů od nekompromisního hip-hopu po hypnotizující psytrance. Virtuos s CD, vinylovým a digitálním vybavením.


  Neustálé přání rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti mě vedlo k účasti na mnoha seminářích a workshopách, například s DJ Groove v Moskvě a DJ Cvetkoff v Petrohradě v roce 2019. Absolvoval jsem kurz o vinylových deskách s DJem Lariem 1 v Praze.


  Pokud maš zájem o hraní na vinylech, digitálních vinylových deskách nebo o scratchování, pospěšte si a rezervujte si lekci se mnou.


  Vyučuji -cz, eng,

 • Valerie Ermilova

  Techno - Hardcore, Ritual, Dark, Ethnic

  Trance, PsyTrance

  Glitch, experimental

  Chillout, Psychill

  Zdravím všechny začínající DJs! Rád se podělím o své zkušenosti, které jsem načerpal ze svých vystoupení v klubech. Kromě DJingu skládám hudbu a experimentuji s analogovými syntezátory. Neváhejte vyjádřit své kreativní nápady a my najdeme nejefektivnější způsob, jak sladit vaše první DJská vystoupení s vaším vnitřním smyslem pro zvukové vibrace.

 • Jaroslav/Whitetrip

  Uk Garage

  Více než 5 let v elektronické hudbě. Učím moderní trendy v žánrech uk garage, tech house, bass house.

  V Praze hraji Stalina, obyvatele bojů ve Valhalle, bývalého obyvatele Nelikvid Party.

  V oboru se pohybuji více než 4 roky, hraji jakékoliv CDJ, DDJ, zvládám vinyly.

  Moje hudba:

 • Valerie Švejkina

  Techno, industrial, trance, acid, hard electro, lofi house

  Nyní učím 2 roky a zároveň studuji hudební výchovu na VŠ. Hostuji rozhlasové pořady a dělám zvukový design pro reklamu a kino, stejně jako vlastní produkci skladeb.

  V Praze hraju v Altenburgu, Radio Punctum, Swim club, Infame radio, Famu club

  Doučuji in - eng, cz, rus

 • Neda Nikolich

  Techno, house, tech-house.

  Můj přátelský přístup a vynikající DJingové dovednosti pomáhají studentům rychle se učit.

  V Praze hraju Altenburg, Prague Pride, Roxy

  Vyučuji v angličtině, srb

 • Milica

  Techno, Tech-house, Dance/Electronic

  Kromě toho, že jsem byl oddaným klubovým návštěvníkem mnoho let, začal jsem se DJingem a tvorbou různých klubových zábav před pouhým rokem.

  Společně s přáteli a kolegy jsme založili Avandark, klubovou značku, která začala za méně než 6 měsíců stoupat. To mi dodalo sebedůvěru a odvahu přejít od pouhého poslouchání technických detailů a výběru skladeb jiných DJů k tomu, abych začal hrát sám.

  Kromě učení se základům DJingu věřím, že každý DJ by se měl nejprve naučit dobře vybírat skladby. Zároveň jsem ochoten sdílet své znalosti a zkušenosti s tím, co bylo zapotřebí k vytvoření klubového kolektivu

ZJISTIT VÍCE
Made on
Tilda